Кінця-краю не видно: поліція півроку розслідує кримінальну справу щодо витрат на святкування Дня міста-2017 у Кременчуці

22.06.2018, 17:02 Переглядів: 3 058

 

Мовою поліції це називається «повне та всебічне досудове розслідування»

Кременчуцька поліція вже майже півроку розслідує кримінальну справу за ознаками злочину про нецільове використання бюджетних коштів на святкування Дня міста-2017.


Кримінальне провадження порушене за скаргою активістів ГО «Європейський клуб», при цьому відкриття справи активісти домагалися через суд: довелося подавати скаргу на бездіяльність поліції. Тепер активісти періодично цікавляться в поліції ходом розслідування.
Ось що написала на сторінці «Декларатор Кременчук» у Фейсбук Лариса Гориславець, яка й подавала заяву до поліції:


«Тут така ситуація: на початку січня наша ГО подавала заяву в поліцію про злочин. Нецільове використання коштів при організації Дня міста в Кременчуці. Щоб ви знали: станом на 20.06 слідчі працюють. Це найсвіжіша інформація з поліції: «Проводиться комплекс заходів, спрямованих на повне та всебічне досудове розслідування». 
Як ви думаєте, як довго все буде? Бо ми розгублені. Якби тільки «повне», а то ж іще і «всебічне»…


Ось сам документ, який надійшов з поліції активістці у відповідь на її звернення:

 


Нагадаємо, активісти, аналізуючи дані з відкритих джерел з’ясували, що влада не намагається економити на святах, а навпаки, розбиває предмет закупівлі, щоб не проводити тендери. І дає заробляти одній і тій самій особі – ФОП Михайлик. При цьому гроші витрачалися всупереч бюджетним призначенням: кошти на святкування не були передбачені паспортами бюджетних програм.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

ВІДКРИТИЙ ДОСТУП:

Закон «Про доступ до публічної інформації» зобов'язує владу публікувати фінансову звітність, інформацію про закупівлі, про вільні земельні ділянки, оренді комунальних приміщень, про прийняті рішення, проекти. Це дає можливість кременчужанам контролювати владу, використання нею бюджетних коштів – наших з вами грошей, сплачених у вигляді податків.

Всупереч закону, частина інформації залишається закритою або публікується на сайті Кременчуцької міської ради з порушенням термінів. Ми хочемо домогтися, щоб влада неухильно дотримувалася закону. І будемо розповідати про те, що від нас намагаються заховати.

Кампанію «Відкритий доступ» у 2016-2017 роках журналісти реалізовували за підтримки МЗС Чехії у рамках програми Transition, неурядової організації NESEHNUTI і ГО «Європейський клуб».

Координатор проекту в «Кременчуцькому Телеграфі»:
Тетяна Донченко, 066-299-09-53
e-mail: t.donchenko88@gmail.com

Читайте також:Свіжий випуск

№ 47 від 24 листопада 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх