Чи дочекаються кременчуцькі вболівальники домашньої перемоги?

9 червня футбольний клуб «Нафтохімік» вдома приймав одного з лідерів «Колос» Лазірки. Близько 300 вболівальників зібралися на стадіоні, щоб підтримати рідну команду.

«Нафтохімік» - «Колос» - 0:4 (0:2)

Голи: Шевченко 39, 44, Марченко 74, Мит 83

«Нафтохімік»: Володимир Нестеренко, Олександр Ларіонов (Євген Мулиндін, 60), Євген Балакший, Максим Лапатнюк, Володимир Метельський (Олександр Чернишов, 60), Павло Самарчев (Олександр Маклаков, 46), Ярослав Голубенко (Ілля Коземіров, 46), Артем Гаркуша (Ігор Котвицький, 46), Руслан Дехтяр (Андрій Харипон, 46), Ігор Михайлов, Олександр Міславський. Запасні: Олександр Боровець. Головний тренер: Смакула, тренер: Сергій Маклаков. Президент: Василь Хоменко

«Колос»: Євгеній Караван (Микола Педько, 77), Дмитро Панченко, Дмитро Доценко, Юрій Мороз, Максим Доценко, Дмитро Харчинський, Ігор Радченко (Ярослав Мит,70), Валентин Шевченко (Альфред Марченко, 73), Іван Романчук (Руслан Балакшій, 52), Олександр Пилиповець (Сергій Мисюра, 70), Андрій Дюжев. Запасні: Ягуді Хамілов, Павло Куций. Тренер: Куценко Павло

Арбітр: Андрій Коваленко. Асистенти арбітра: Василь Гогоць, Дмитро Коваль. Спостерігач арбітражу: Андрій Гончаренко

На початку гри «Колос» невдало розіграв штрафний і втратив м’яч, ініціативу перехопив «Нафтохімік» й пішов у контрнаступ. Біля воріт гостей після верхової боротьби впало двоє гравців. Арбітр показав одразу червону картку Андрію Дюжеву за зрив перспективної атаки. Вже на 6 хвилині «Колос» залишився в меншості. Скористатися штрафним «Нафтохімік» не зміг - м’яч пролетів вище воріт.

Команди обмінялися небезпечними моментами. І вже під завісу першого тайму Валентин Шевченко отримавши передачу з правого флангу пробив у ближній кут – 0:1. За кілька хвилин Шевченко оформлює дубль з пенальті – 0:2.

Попри відсутність одного гравця у «Колоса» була тотальна перевага саме у гостей.

У середині другого тайму гості двічі виходили один на один з голкіпером, навіть залишалися віч-на-віч з пустими воротами, але пробити їх не вдалося.

«Нафтохімік» пішов у наступ й господарі потужним ударом пробили у ворота, але тут надійно зіграв голкіпер «Колоса», який у неймовірному сейві вибив м’яч. Пішов у наступ ,а потрапив у пастку. «Колос» не дав оговтатися «Нафтохіміку» забив ще два м’ячі. Забити ще один гол був у «Колоса», коли гравець гостей вийшов один на один, але пробив повз. Гра закінчилася з рахунком 4:0 на користь «Колоса».

А от молодь «Нафтохіміка» перемога «Колос» з рахунком  - 3:0.

«Нафтохімік» - «Колос» - 3:0 (1:0) юнаки

Голи: Сухорук 12, Мороз 60, 67

«Нафтохімік»: Костя Килимченко (Даніїл Непийпиво, 36 ), Ігор Затуливітер, Юрій Лавський, Микита Росквас, Даніїл Макуха, Даніїл Костина (Вадим Миронов, 60), Григорій Троцко (Ілля Максимов, 36), Ярослав Росковалов, Роман Прийдак (Назар Рубан, 54), Олексій Сухорук (Ілля Арішин, 36), Олександр Корнієнкко (Микола Мороз, 36). Запасні: Євген Шитко. Тренер: Здирко Я.П.

«Колос»: Ростислав Якименко, Богдан Ставинський, Дмитро Дем’яковський, Вадим Гурік, Владислав Міщенко, Ростислав Голуб, Ілля Захарчук, Ярослав Бобоха (Ілля Данько, 49), Станіслав Якименко, Владислав Розчупка, Ростислав Дяченко (Валентин Гузіанко, 52). Запасні: Олексій Кисляк, Ростислав Базілевич. Тренер: Шевченко В.

Арбітр: Дмитро Коваль. Асистенти арбітра: Андрій Коваленко, Василь Гогоць. Спостерігач арбітражу: Андрій Гончаренко

Наступні дві гри «Нафтохімік» зграє на виїзді з «Дружбою» 16 червня та з «Пирятином» - 24 червня. 30 червня «Нафтохімік» вдома прийме «Чорнухи». Початок матчів о 15.00 (молодь) та 17.00.