«Кремінь» поступається «Десні», але відіграє один м'яч

«Десна» – «Кремінь» 4:1 (2:0)

Голи: Головко, 12, Чумак, 20, Безбородько, 73, Мельник, 90+1 – Бєлоусов, 90

«Десна»: Махновський, Мостовий, Гадрані, Єрмаков (Мельник, 83), Слінкін, Огіря, Коберідзе (Фаворов А.,71), Чумак (Волков, 82), Арвеладзе (Банасевич, 71), Головко, Філіппов (Безбородько, 46). Запасні: Литовка, Мельник, Сидоренко. Головний тренер: Олександр Рябоконь

«Кремінь»: Олійник А., Бичков, Ходуля, Ентін, Коваленко, Вовокодав (Квачов, 73), Дугу (Богданов, 60), Горват (Бєлоусов, 75), Янаков (Олійник В., 46), Степанчук, Тимченко (Саркісян, 77). Запасні: Онопко, Іваненко. Головний тренер: Сергій Ященко

У команд розпочався період «гарячої весни», крім того, що команди грають з останнього, щоб зберегти прописку у Першій лізі або за вихід в Прем’єр-лігу, так ще й розклад у зв’язку з чемпіонатом світу настільки щільний, що за тиждень командам приходиться проводити по кілька ігор. Так за 18 днів команди зіграють 5 ігор, як вдома так і на виїзді за кількасот кілометрів. Ця гонка за виживання покаже хто більш витривалий та готовий боротися за свою мрію.

Гра з «Десною» для «Кременя» була не з легких. Швидкий гол організували господарі поля: Олександр Головко після навісу з кутового головою відправив м’яч в сітку воріт Андрія Олійника - 1:0. За 8 хвилин «сіверяни» подвоїла рахунок, Євгеній Чумак також ударом головою відправив м’яч у ворота. Господарі до перерви могли збільшити перевагу, але голкіпер Олійник зіграв надійно, ще й стійка воріт зіграла за «Кремінь».

У другому таймі пару небезпечних моментів біля воріт суперника створила «Десна», у відповідь Амет Дугу потужним ударом пробив у поперечину. Тренери провели заміни освіжив гру, і тут у «Десни» спрацювала заміна: Банасевич з правого флангу віддав пас на Фаворова, який вивів Безбородька один на один з голкіпером – 3:0.

Під завісу матчу «Кременю» вдалося відіграти один мяч. Після подачі Богданова з кутового Бєлоусов забив свій перший гол за «синьо-білих». Денис опинився в потрібний час в потрібному місці, коли м'яч після передачі відскочив від голови прямо у сітку воріт. Проте у компенсований арбітром час «Кремінь» пропустив ще один гол. Голкіпер «Кременя» впорався з ударом Фаворова, але першим на добиванні був Вадим Мельник, який і поставив крапку у матчі – 4:1.