Чиновники у Кременчуці «знайшли» дві архітектурні пам'ятки

2.03.2018, 13:36 Переглядів: 4 773

 

По історичним будівлям створять комісії з обстеження

У Кременчуці створюють тимчасові комісії для обстеження двох історичних будівель. Відповідне розпорядження міського голови оприлюднене на сайті Кременчуцької міської ради.


Тимчасову комісію створять з обстеження щойно виявленого об’єкта культурної спадщини житлового будинку по вул. Соборній, 32/29 та будівлі публічного акціонерного товариства «Райффайзен Банк Аваль» (колишній будинок купця 1-ї гільдії Григорія Чуркіна) по вул. Івана Приходька, 43.


 

Колишній будинок купця 1-ї гільдії Григорія Чуркіна у Крюкові


 


Спочатку «дім з баштою» по вулиці Соборній 32/29 хотіли виключити з культурної спадщини Кременчука. Минулого року на засіданні віце-мер Дмитро Кравченко підняв питання, що місту необхідна Програма реставрації будинків, які представляють архітектурну цінність. Але для того, щоб її виконати, необхідно виключити будинки з переліку культурних надбань. Саме тоді згадали і про «дім з баштою».


Будинки планували виключити з переліку охоронних об'єктів і відновити за рахунок ресурсів міста. З іншого боку, зняття охоронного статусу із будівель може привести до того, що в процесі невдалої реконструкції вони втратять свій початковий вигляд, а значить, і цінність.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 38 від 22 вересня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх