У Кременчуці відкрилися дві виставки кованих робіт. Кременчуцькі ковалі представили свої витвори мистецтва у художній галереї.

Виставка художніх кованих виробів «Народжені у вогні» зібрала відомих ковалів і художників нашого міста, а саме:

  • Олександра Шкурапета
  • Євгена Кучеренка
  • Павла Лєщенка
  • Станіслава Рясного
  • Юрія Гаврильєва
  • Віталія Стрижака

Майстер ковальства Геннадій Сметанко представив свої роботи у виставці «Світ прекрасного в металі». Геннадій Сметанко автор відомої троянди-рекордсменки, яка має аж 55 величезних пелюсток.

 

Кременчужани мають можливість побачити ковані підсвічники, сувенірні вибори, підкови, статуетки, картини, обрамлення для лави, герб України. Є навіть меч встромлений у землю, це ескіз пам’ятника «Пам’яті героям Небесної Сотні», колоски символізують життя, а крила янгола – світле життя.

 

Ніжність та тендітність кованих витворів мистецтва можна побачити до 25 лютого у Кременчуцькій художній галереї (вул. Коцюбинського, 4).

Фото: Олександр Попенко
facebook x telegram whatsapp viber