17 на шістьох: кременчуцькі кікбоксери виступили на чемпіонаті України

4.04.2017, 16:31 Переглядів: 3 119

Кременчуцькі спортсмени завоювали 17 нагород, 12 з яких золоті

2 квітня завершився чемпіонат України з кікбоксингу серед юнаків та дорослих. Змагання у Запоріжжі принесли спортсменам з Кременчука клубу “Боєць” 17 медалей, 12 з яких золоті, 2 срібні та 3 - бронзові.

- Микола Фень - 1 місце К-1лайт, 3 місце лоу кік лайт

21-й раз Аліса Бажукова стала чемпіонкою України з кікбоксингу. Вона отримала перемогу по очках над досвідченою й титулованою суперницею

Артур Галоян чемпіон України з кікбоксингу одразу у двох розділах. У фінальному бою в третьому раунді отримав перемогу нокаутом.

Андрій Векленко - чемпіон України з кікбоксингу одразу у трьох розділах. У розділі фул-контакт (фінальний поєдинок) Андрій зустрівся з майстром спорту з боксу, і у безкомпромісному бою одержав впевнену перемогу

Максим Клад став чемпіоном України з кікбоксингу одразу в чотирьох розділах

Микола Фень став чемпіоном України з кікбоксингу у розділі К-1 лайт, і став бронзовим призером України у розділі лоу кік лайт, поступившись майстеру спорту міжнародного класу, роздільним рішенням суддів

Автор: Альона Душенко Джерело фото: СК "Боєць"