Хлопців 2000-го року народження запрошують у військкомат на приписку

6.01.2017, 09:02 Просмотров: 1 691

Хлопців 2000-го року народження запрошують у військкомат на приписку

 

Також запрошуються й старші, хто ще й досі не зробив приписку

З 1 січня до 31 березня призовників 2000 року народження з Кременчука та Кременчуцького району перевірять на приписку до призовної дільниці. Про це повідомляє прес-служба Кременчуцького об’єднаного міського військового комісаріату.

Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися у 2000 році та постійно або тимчасово мешкають на території міста Кременчука та Кременчуцького району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

Громадяни зобов’язані прибути за адресою: м. Кременчук, вул. Жадова, 6 у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці.

Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеною адресою до 25 березня 2017 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані увільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, та забезпечити їх своєчасну явку до військового комісаріату.

Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх