Релігійне питання змусило кременчужан згадати про петиції

23.12.2016, 08:39 Просмотров: 1 847 Комментариев: 7

Релігійне питання змусило кременчужан згадати про петиції

Електронну петицію проти будівництва собору на площі підтримало вже більше сотні кременчужан

Питання будівництва Успенського собору на площі Перемоги активізувало кременчужан - всього за 10 днів петиція Яни Коваль з проханням залишити єдину велику площу міста без забудов зібрала 101 підпис.

 

 

Такого пожвавлення на сервісі електронних петицій мерії не було вже давно. Поки що це звернення має всі шанси встигнути назбирати необхідні 250 підписів за 90 днів.

 

Автор петиції переконана, що будувати на цій площі споруду, що пропагує будь-яку релігію, неправильно, адже у Кременчуці багато різних релігійних общин, і собор автоматично може викликати конфлікт та напруження у громаді. 

 

Тому Яна вимагає залишити площу без забудов. Підтримати її ініціативу можна тут.

 

Нагадаємо, що кількість поданих петицій і кількість підписантів різко зменшилася після введення ідентифікації через ID-банкінг в травні цього року. Після такого нововведення всього одна петиція спромоглась назбирати необхідну кількість підписів та дістати відповідь мера - це звернення журналістів «Про усунення Кременчуцькою міськрадою та виконкомом порушень Закону «Про доступ до публічної інформації».

 

 

Релігійне питання змусило кременчужан згадати про петиції

Автор: Руслана Горгола Источник фото: kremenchug.ua
Теги:

Комментарии: 7

338
23 декабря 2016 10:15

Многим людям всеравно. Ведь слушания были уже по этому поводу, а пришли только пенсионеры и религиозные деятели. Понятно шо люди которые работают врядле туда прийдут, поэтому за них все и решили.


+1
30
23 декабря 2016 10:31

Так вы читали сообщения заинтересованых персон кто рвет глотку за собор? Они не скрывают, что на псевдо слушания пришли прихожане КП, атошники и родственники атошников. Как написал в програме плюс азовец " Без шума и пыли" Тоесть псевдопатриотические партии, псевдо активисты нашего горда начали глотки рвать за собор, что им пообещали? Все понимаем! Но проблема в том, что это маразм! Как можно некоторым прикрываясь войной отхапать у кременчужан площадь. Поддержите петицию.


+8
10
23 декабря 2016 10:33

Цитата: Finhard
Многим людям всеравно. Ведь слушания были уже по этому поводу, а пришли только пенсионеры и религиозные деятели. Понятно шо люди которые работают врядле туда прийдут, поэтому за них все и решили.

Было бы класно, если бы существовало информирование не только в газетах или на сайте города, а к примеру через спец приложение в которое можно добровольно подписатся, и что бы вопроссы связанные с теми петициями которые ты потдержал не прошли мимо твоего внимания (к примеру уведомление типа "Столько-то голосов за месяц собранно" или "Такого-то числа будет заседание прийди поддержи").
Проблемма в том, что после того как подписуешь петицию ... про нее успешно забывашь в виду наличия обыденных вопроссов (работа, семья и тд). 

Найти бы ентузиастов и синхронизировать с сайтом ... + через приват легко можно авторизироватся, просто не все знают и понимают как это сделать. Как по мне так нужно вообще провести что-то типа Мастер класса. 


+3
39
23 декабря 2016 12:21

Представляю себе Зал Царства Свидетелей Иеговы на центральной площади laughing


+2
358
23 декабря 2016 12:24

підтримав петицію.

звичайно, я ЗА будівництво собору Київського патріархату,

але не на площі перемоги. у Кременчуці є багато місць, які може прикрасити собою собор. й не потрібно руйнувати щось гарне, щоб 

збудувати собор. так що я за будівництво.

й так, згоден з одним з коментаторів, що це питання, скоріш за все, підняте тим, хотось хоче розколоти громаду міста, хитро маніпулюючи цим будівництвом та відводячи увагу громади від можливих оборотук з бюджетними грошима


+3
291
23 декабря 2016 12:35

Я ПРОТИ ЗАБУДОВИ ПЛОЩІ!

НЕХАЙ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ТАК, ЯК Є!


+5
67
23 декабря 2016 13:43

Слишком близко к представительству "Ада" они решили строить....


+3
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх