Чого не дочекаємось у 2012 році

18.08.2012, 02:22 Просмотров: 3 795 Комментариев: 17

Місто не отримає хоспісу, «сучасних дворів» та нової тролейбусної лінії

– Хотіли багато, але кишка тонка. Грошей на все немає, – так самокритично заявив мер міста Олег Бабаєв журналістам, коментуючи, які проекти влади цього року не будуть реалізовані. У 2012 році місто вже точно не дочекається відкриття хоспісу при Другій міськлікарні, впровадження програми «Сучасний двір» і будівництва нової тролейбусної лінії по вулиці Красіна до заводу «Ампер».

 

Школа №9 поглинула хоспіс

Медичний заклад для догляду за безнадійно хворими – хоспіс – планували відкрити при Другій міськлікарні. Про це наприкінці минулого року говорив віце-мер Віктор Калашник. Нова медустанова на 25 ліжок мала розташуватись в окремому будинку. На початку цього року віце-мер назвав і дату відкриття – кінець 2012 року. Проектні роботи планували завершити навесні. За підрахунками фахівців, на ремонт та інші необхідні для відкриття закладу роботи пішло б приблизно 2,5 мільйона гривень.

 

Згодом все той же віце-мер розповів, що частково облаштувати хоспіс допоможуть німці. Зокрема, дадуть меблі і деяку медичну апаратуру. Тоді ж мер Олег Бабаєв заявив, що капремонт будівлі погодився зробити вагонобудівний завод. А ще завод пообіцяв відремонтувати школу №9.

 

Влітку керівництво КВСЗ повідомило, що ремонт у школі вилився в значно більшу суму, ніж вони розраховували. Тому фінансування робіт з підготовки приміщення під хоспіс відкладається. У міському бюджеті грошей на ремонт не знайшлося, тож питання перенесли на наступний рік.

 

«Сучасний двір»: хотіли облаштувати п’ять дворів. Потім – один. Не буде жодного

Минулого року, напередодні Дня міста, мер Олег Бабаєв заявив, що міська влада разом із управляючими компаніями планує в 2012 році зробити п'ять зразкових дворів.

 

– Ми оберемо три великі двори, поставимо лавки, зробимо дитячі майданчики, газони, пісочниці, – обіцяв мер. – Робитимемо це за бюджетні гроші. Ще по одному двору облаштують управляючі компанії.

 

Планували обирати території, якими користуються мешканці кількох будинків. Програму назвали «Сучасний двір».

 

Але вже 2 березня в мерії уточнили – цього року з’явиться лише один «сучасний двір». За бюджетні гроші в ньому встановлять дитячий майданчик, заасфальтують доріжки, проведуть озеленення. Облаштувати під'їзди та поставити лавки мала управляюча компанія.

 

Адресу щасливчиків не назвали. Для програми було обрано кілька дворів, остаточно визначитись мерія обіцяла до 15 березня. Головна умова участі – створення в усіх будинках, що оточать «сучасний двір», об'єднань співвласників багатоквартирних будинків.

 

Але чи то грошей на облаштування знадобилось забагато, чи то мешканці не захотіли йти в ОСББ, та жодне нове подвір'я цього року не з'явилося, а як тепер каже мер – і не з'явиться.

 

Нова тролейбусна лінія – спільна провина влади та «Амперу»

У 2010 році, якраз напередодні виборів до міської ради, керівник заводу «Ампер» Віктор Бугайчук виступив ініціатором будівництва нової тролейбусної лінії по вулиці Красіна до підприємства. Він обіцяв профінансувати частину робіт з установки електроопор, а також обладнати тягову підстанцію.

 

Тролейбусники підтримали ініціативу. За їх словами, створення нового маршруту обійшлося б не надто дорого, бо треба було лише доставити опори, натягнути контактну мережу та доукомплектувати підстанцію.

 

Ставши мером, Олег Бабаєв пообіцяв, що тролейбусна лінія до заводу «Ампер» з'явиться до кінця 2011 року. Влада навіть погодила новий маршрут. Вартість робіт була оцінена у 800 тисяч гривень. Знайти гроші і розпочати фінансування планували після перегляду бюджету за підсумками шести місяців 2011 року.

 

– Я хочу зробити нову лінію до кінця року, – зазначив мер.

 

Однак вільних грошей не знайшлося. Тоді Олег Бабаєв запропонував закласти відповідне фінансування в бюджет міста на 2012 рік. Та з'явились більш актуальні проблеми, кошти знову не виділили. Немає їх і досі. Перший заступник мера Андрій Погрібний частково перекладає провину на директора заводу «Ампер» – мовляв, «обіцяв допомогу, а потім стрибнув у кущі».

 

Що зробила влада:

 • відкрила централізований харчоблок для міських лікарень;
 • відкрила реанімаційне відділення в дитячій лікарні;
 • встановила нові атракціони в парку «Придніпровський»;
 • облаштувала кіоски, що торгують овочами;
 • позбулася незаконно встановлених кіосків та білбордів в центрі міста;
 • зробила освітлення вулиць, парку «Придніпровський», набережної Дніпра;
 • зробила капремонт доріг;
 • висадила квіти та провела інші роботи з благоустрою.

Що робить зараз:

 • ремонтує реанімаційне відділення з операційним блоком у Третій міськлікарні (до кінця року);
 • будує світло-музичний фонтан у сквері «Жовтневий», облаштовує територію (до Дня міста);
 • чистить озеро в Міському саду та будує альтанку (до кінця року);
 • купує нові тролейбуси (до кінця року);
 • проводить капремонт у школах та дитсадках (до 1 вересня);
 • проводить капремонт вулицю Шевченка (до жовтня-листопада);
 • бореться зі стихійною торгівлею (постійно).

Що планує зробити у 2013 році:

 • відкрити краєзнавчий музей (до Дня міста);
 • відремонтувати меморіал «Вічно живим» (до Дня Перемоги);
 • відремонтувати фонтан біля МакДональдсу (термін не визначений);
 • відремонтувати сцену та обладнання в міському Палаці культури (протягом року);
 • зробити ремонт відділень у міських лікарнях (протягом року);
 • облаштувати зупинки;
 • демонтувати самовільно встановлені гаражі;
 • прибрати з околиць міста кіоски та білборди;
 • відкрити дитсадок-школу в 278 кварталі (до 1 вересня)
 • купити нові автобуси та машини швидкої допомоги.
Автор: sokolov
Теги:

Комментарии: 17

3 532
18 августа 2012 03:13

Да неплохо все получается,на фоне "покращення життя в стране"все не так уж плохо.

0
0
18 августа 2012 04:13

Пусть фонтан ремонтирует McDonald's.
what

Автобусы, да. Нужны.

0
0
18 августа 2012 09:56

а на молодежном ничего......

0
216
18 августа 2012 10:12

Троллейбусы в этом году всё таки будут? Хорошо если так...А вообще по сути,то дела идут потихоньку,хотелось бы лучше,но деньги,деньги,деньги...не всё от городской власти зависит же.

0
3 212
18 августа 2012 10:35

alik, как ничего? а дорога? каждому по чуть-чуть досталось, правда периферии ничего... я вот не приверженец мера, но то что он делает иногда вызывает уважение. предыдущий мер в глухом танке сидел. вот меня поражает пентагон, такую систему полива мутят, что можно предположить, что между деревьями будет трава, как в буржуйских парках... а еще наш мер хватается за все, как семиделица, а еще он безрассудно тратит деньги, туда один, а туда шесть... нужно выбрать первоочередные задачи и сделать их, а не распыляться... и все будет хорошо...

0
0
18 августа 2012 18:38

Опять одни обещания от мэра!!! Акто ему помешал сделать хотя бы один образцовый двор? Или вообще прикол "проведен капремонт дорог города" это наверное дороги по которым ездит только один мэр и никто больше??? angry am angry

0
0
18 августа 2012 21:50

AleksandrN, согласен с вами. Было бы неплохо расставить приоритеты, а потом от самых важных двигаться.

0
0
18 августа 2012 22:02

а кто занимаеться преображением центрального парка?

0
3 212
18 августа 2012 22:44

Алманац, еще лучше если бы мер выставил список затратных программ на обсуждение, тогда это был бы НАРОДНЫЙ мер, а так просто мер)))))))))))))
equivalent, как кто... фирма Центр, которая имеет субподрядчиков и больше ничего, а платит город...

0
0
18 августа 2012 22:53

Приємно, що хоч щось робиться. А про встановлення кондиціонерів у лікарніх ніхто не думав? Цього року там жах був

0
3 212
18 августа 2012 22:59

Ната, а Вы представьте сколько денег нужно? это по несколько сотен в каждую больницу кондиционеров... хотя бы вентиляторы, лекарства и нормальное питание, а не воду с водой...

0
3 532
18 августа 2012 23:30

Кондиционеры это уже лишнее lol

0
0
19 августа 2012 07:13

Придумали))))-строить что-то. Главное-это премиальные получить за обещанное, но не выполненное. Когда там квартал заканчивается-вот и услышим об очередном награждении-поощрении героев.

0
0
19 августа 2012 15:33

Было еще обещание Раковку обеспечить водой круглосуточно, но пока еще после полуночи смываем ведерком, а до 5 утра помыться-побриться проблемно

0
336
20 августа 2012 17:32

Да кому нужна ваша Раковка? Там даже украсть нечего. Толи дело почистить озеро в Городском Саду - выделили 6 млн. грн., из них минимум 4 млн. украли. И проверить некак, пойди разберися сколько грязюки от туда вычерпали, на 6 или на 1 миллион. Вот это заработок.

0
3 532
20 августа 2012 18:52

На раковке сколько не делай или сломают или свиздят.

0
0
21 августа 2012 07:11

ууу, гаражи снести это хорошо, правда там их куча приватизированных, но и их бы под снос, влепить плату за землю такую что б через месяц в судебном порядке под резак все. превратили дворы в фиг знает что своими коробками

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
 • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх