«Чорнобривці» із Піщаного стали дипломантами на Сорочинцях

17.08.2012, 18:05 Переглядів: 3 917

Чоловічий гурт “Чорнобривці” отримав на конкурсі “Чиста криниця” диплом першого ступеня, а народний ансамбль “Джерело” - диплом другого ступеня

Тривають всеукраїнські гуляння на Сорочинському ярмарку. Щодня на його сцені, у рамках обласного огляду-конкурсу «Чиста криниця», демонструє свою майстерність близько 30-40 народних колективів різних жанрів.

У четвер, 16 серпня, тут виступали два ансамблі із Піщаного, які у підсумку отримали дипломи першого та другого ступенів. Диплом першого ступеня отримав чоловічий гурт «Чорнобривці» Піщанського центру культури і дозвілля.

-- Коли ми вийшли на сцену, то глядачів, які б стояли і слухали майже не було. Люди ходили, розмовляли, займались своїми справами. А коли почали співати, то я побачив, як на нас стали зацікавлено оглядатися, зупинятися біля сцени. Це було так приємно, -- розповідає один із учасників колективу.

Така відзнака вдвічі приємна, ще й тому, що «Чорнобривцям» немає й року. У складі гурту п'ять чоловік, які працюють разом з квітня.

-- Ми намагаємось подати українську пісню по-новому, -- каже художній керівник колективу Федір Романюк. -- Використовуємо в обробці пісень різні сучасні стилі, наприклад, джаз, блюз.

«Чорнобривці» були єдиними, хто, окрім призів, отримали заповітне «Браво!» від вражених слухачів.

Сподобався глядачам і ще один піщанський колектив - ансамбль «Джерело». Він був нагороджений дипломом другого ступеня.

Автор: bulashev
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
Читайте також:
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 38 від 22 вересня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх