Зросли ціни на цукор

1.07.2005, 09:07 Просмотров: 1 129
Минулої суботи на ринках Кременчука різко підвищилася ціна на цукор. Якщо ще у четвер кілограм цукру можна було купити за 3,70 грн., то вже у суботу – за 4,50-4,70 грн. Таке різке підвищення цін кременчуцькі можновладці, як і керівництво облдержадміністрації, пов'язують з сезонністю.

Минулої суботи на ринках Кременчука різко підвищилася ціна на цукор. Якщо ще у четвер кілограм цукру можна було купити за 3,70 грн., то вже у суботу – за 4,50-4,70 грн. Таке різке підвищення цін кременчуцькі можновладці, як і керівництво облдержадміністрації, пов'язують з сезонністю. Проте у попередні роки в цей період було лише незначне сезонне підвищення ціни на цей солодкий продукт. На думку міністра аграрної політики Олександра Баранівського, наразі дефіциту на ринку цукру немає, а проблема створена штучно. Тим не менше, це підвищення уже значно позначилось на гаманцях людей і викликало чимало нарікань на роботу влади.
Тож губернатор Степан Бульба доручив відповідним відділам облдержадміністрації вивчити причини підвищення цін на цукор в області і вжити екстрених заходів з їх нормалізації. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх