«Щоб ви жили на одну зарплату!»

1.07.2005, 09:07 Просмотров: 825
Саме під таким гаслом минулої п'ятниці, 24 червня, пенсіонери пікетували міськвиконком, прокуратуру, міський відділ міліції та Автозаводський суд..
Пенсіонери обурені підвищенням цін
Фото: Дмитрий Бабец

Вранці, о 8.30 приблизно три десятки рішуче налаштованих людей зібралися біля входу у міськвиконком. Пенсіонери вимагали у влади достойну пенсію та зниження тарифів на комунальні послуги. 'Я протестую проти підвищення квартплати. Зараз я отримую 290 гривень пенсії. Після підвищення тарифів 230 з них підуть на оплату квартири', – каже пенсіонерка пані Надія. 'Квартплата збільшилась, а пенсія не компенсує підвищення цін. Ціни на м'ясо пообіцяли знизити, але змін ми не відчули', – підтримує її Віктор Кирилович.
Організатор акції – Кременчуцька міська організація Християнсько-Ліберальної партії – до вимог пенсіонерів додала свої. Партійці виступили проти реконструкції «Міського саду», звільнення працівників “Кременчуцького управління магістральних нафтопродуктопроводів» та корупції у місті. Помітингувавши хвилин 40, пікетувальники розійшлися. Представники влади до мітингуючих так і не вийшли. Протестами владу не здивувати. Мітинг під стінами виконкому не перший і не останній. А їхня частота зростатиме пропорційно кількості днів, що залишились до парламентських виборів.
16 червня подібна акція вже відбулася і також ніякого логічного закінчення не мала. Цього разу організатори пригрозили: якщо через два-три тижні не побачать позитивних результатів, то в один з днів на дві-три години заблокують роботу міськвиконкому. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:Вверх