"Живими" залишилось два пільгових автобуси

1.07.2005, 09:07 Просмотров: 1 008
Вже кілька днів поспіль пільговики у Крюків та на Раківку їздять, як на Москву. «Туди потяги частіше відправляються, ніж на зупинку підходить «двійка» чи «дев’ятка» з пільгами», - скаржаться пасажири..

Як нам повідомили у КАТП-15307 (саме це  підприємство має угоду з міською владою про перевезення пасажирів пільгових категорій і право отримувати від держави за це компенсацію), зараз на маршрути №2 і №9 виходить лише два автобуси. «У нас виникли проблеми з автопарком, машини потребують ремонту, - так пояснила ситуацію Галина Шляхова, начальник відділу перевезень КАТП-15307. – Ми взагалі змушені були зменшити кількість автобусів  на усіх маршрутах».
Перевізники обіцяли владнати ситуацію після свят. Але свята закінчилися, а кількість автобусів на маршрутах не збільшилася. Перевізники так і не сказали, коли винайдуть можливість вирішити цю проблему. І зараз  «живими» залишилося два автобуси, які перевозять усі 12 пільгових категорій пасажирів.
Зменшення кількості автобусів на маршрутах співпало з підвищенням вартості квитків. Ірина Моцаренко, голова правління АТ КАТП-15307 пояснила, що для підвищення цін на експрес-маршрутах достатньо узгодження з міськвиконкомом. Тепер у автобусах, які, так би мовити «без пільг для пенсіонерів», за проїзд треба платити 75 копійок. «КАТП-15307 узгодило це підвищення з нами,  - каже Володимир Кургаєв, начальник відділу транспорту міськвиконкому. – Таку ціну вони мають брати лише за квиток на експрес-маршруті. Для автобусів, що працюють у звичайному режимі (де зараз вартість проїзду складає 40 копійок) КАТП просить 60 копійок. Обласний  комітет з ціноутворення це ще не затвердив». 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх