Перший Занасип переведуть на лічильники

17.11.2006, 17:11 Просмотров: 2 168
На мешканцях першого Занасипу наступного року збираються ставити експеримент – їх переведуть на енергозберігаючі технології. Домівки безкоштовно облаштують лічильниками, котельнею та індивідуальним теплом..

Перший Занасип збираються перевести на енергозберігаючі технології. Як повідомляє прес-служба міськвиконкому, про це повідомив заступник міського голови Микола Порицький. За його словами, проект включатиме реконструкцію квартальної котельні, встановлення індивідуальних теплових пунктів на кожному будинку та лічильників на тепло і воду. Дані з лічильників вводитимуться  до комп’ютера,  втручання у програму якого практично неможливе. Комунальники очікують, що економія становитиме близько 20%. “Ми плануємо почати роботи навесні, і вже до наступного опалювального сезону їх завершити”, – зазначив пан Порицький.
Мешканцям району за ці нововведення платити не доведеться. Фінансування буде проводитись з бюджету. Загальна вартість проекту 1,5-2 мільйони гривень.
Перший Занасип (квартал 176) обрали для пілотного проекту як компактний мікрорайон з 37 будинків. Наступним районом, у який прийдуть енергозберігаючі технології, буде Молодіжний. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:Вверх