У Кременчуці вшанували героїв-полеглих випускників гімназії №7: провели спецпогашення марки «Хвилина мовчання»

23.05.2025, 10:44 Переглядів: 872

 На головпоштамті погасили марку на конвертах із іменами загиблих воїнів

Сьогодні, 23 травня, у День Героїв, у Кременчуці провели урочисте спецпогашення марки «Хвилина мовчання». Захід відбувся на головпоштамті за участі Товариства філателістів, об’єднання «Армія добра», директора гімназії №7 Лариси Павлішевської, директора шкільного музею Тамари Вібли та активіста Ігоря Процька.

 

Марку погасили на конвертах, присвячених загиблим випускникам гімназії №7 — воїнам, які віддали життя за Україну. Про подвиг кожного згадали під час церемонії.

— Ми маємо не лише пам’ятати імена героїв, а й передавати цю пам’ять наступним поколінням. Учні нашої гімназії шанують своїх полеглих випускників, — сказала Лариса Павлішевська.

Пам’ять героїв учасники вшанували хвилиною мовчання.

Автор: Мирослава Українська
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
Читайте також:
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 6 від 6 лютого 2025)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх