Імпортного м\'яса у нас немає

24.06.2005, 14:06 Просмотров: 1 109

Після низки розпоряджень і указів уряду Юлії Тимошенко щодо введення пільгових умов для постачальників м'яса та м'ясної продукції очікувався наплив імпортної продукції в Україну. Це мало здешевити м'ясо і на місцевих ринках. Але, за словами головного ветеринарного лікаря Кременчука Юрія Сливки, на продовольчих ринках міста переважає продукція вітчизняного виробника. Юрій Сливка вважає, що дефіциту м'яса на ринку немає, так само як немає потреби ввозити його з-за кордону.

Після низки розпоряджень і указів уряду Юлії Тимошенко щодо введення пільгових умов для постачальників м'яса та м'ясної продукції очікувався наплив імпортної продукції в Україну. Це мало здешевити м'ясо і на місцевих ринках. Але, за словами головного ветеринарного лікаря Кременчука Юрія Сливки, на продовольчих ринках міста переважає продукція вітчизняного виробника. Юрій Сливка вважає, що дефіциту м'яса на ринку немає, так само як немає потреби ввозити його з-за кордону. 'Власних ресурсів має  вистачити і для продажу на ринку, і для переробки та виробництва м'ясної продукції. Можливо, це й на краще, бо треба підтримувати вітчизняного виробника”, – каже він.
Тим часом виробники не поспішають знижувати ціну до обіцяних прем'єр-міністром 15 гривень за кілограм. На центральному ринку Кременчука кілограм свинини коштує 30-34 грн., яловичини  24-27 грн., курятини (стегенця) – 14 грн., сала – 20 грн.<!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2005/06/24/708.html -->
 

Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх