Три дні без води

24.06.2005, 14:06 Просмотров: 1 039
З 1-3 липня буде припинено водопостачання усього міста. Про це «Телеграфу» повідомила прес-служба КП «Кременчукводоканал». Причина триденної перерви подачі води населенню – проведення ремонтних робіт мереж водопостачання та водовідведення, споруд водоканалу..

На апаратних засіданнях виконавчого комітету міської ради вже неодноразово обговорювалося  це питання. Головний державний санітарний лікар Віктор Акімов виступив проти припинення подачі води у літній період: «У нас збільшився рівень захворюваності на гострі кишкові інфекції. Серед тих, хто переніс цю хворобу, представники різних професій, навіть один вихователь дитячого садка, є працівники м’ясопереробного цеху, водоканалу. Не можна залишати місто влітку без води на три дні. Варто подумати над тим, щоб проводити ці ремонті роботи в інший період».
Олександр Блінов, заступник міського голови, запевнив санітарного лікаря, що без погодження з ним припинення водопостачання не відбудеться. Представники міськводоканалу відмовлялися коментувати ситуацію до вирішення усіх питань.
У середу наприкінці робочого дня у виконкомі відбулося засідання комісії з надзвичайних ситуацій, на якій все ж таки  прийняли рішення припинити водопостачання на три дні влітку.  Прес-служба міської ради не мала можливості повідомити «Телеграф», чи поставив на цьому рішенні свій підпис санітарний лікар, офіційний документ має бути готовий сьогодні зранку, у день виходу газети. Тож, готуйтесь до того, що 1-3 липня у нас не буде води ні у крані, ні у каналізаційному бачку. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх