Автозаводському району не вистачає коштів на зарплату

24.06.2005, 14:06 Просмотров: 957
Ще раз спробувати продати з аукціону недобудоване приміщення хлібозаводу на вулиці Ярмарковій та незавершене будівництво басейну дитсадка №65 вирішили депутати Автозаводської райради на своїй позачерговій сесії у вівторок. Таку поспішність у скликанні сесії голова Автозаводської райради Володимир Коваленко пояснює відсутністю коштів на проведення літніх ремонтів шкіл, дитсадків, латання дірок на дахах та виплату зарплати бюджетникам. “Незавершену будівлю хлібокомбінату ніяк ніхто не придбає. Сьогодні ми вирішили змінити умови продажу для повторного аукціону, а саме зменшити початкову ціну на 30%.

Ще раз спробувати продати з аукціону недобудоване приміщення хлібозаводу на вулиці Ярмарковій та незавершене будівництво басейну дитсадка №65 вирішили депутати Автозаводської райради на своїй позачерговій сесії у вівторок. Таку поспішність у скликанні сесії голова Автозаводської райради Володимир Коваленко пояснює відсутністю коштів на проведення літніх ремонтів шкіл, дитсадків, латання дірок на дахах та виплату зарплати бюджетникам. “Незавершену будівлю хлібокомбінату ніяк ніхто не придбає. Сьогодні ми вирішили змінити умови продажу для повторного аукціону, а саме зменшити початкову ціну на 30%. Тепер фонд держмайна знову зможе провести торги. Крім того ми вирішили продати і недобудований басейн на вулиці Київській, 12. Фонд держмайна має оцінити його вартість і тоді ми виставимо його на аукціон. Однак, навіть якщо нам пощастить і ми продано одразу два цих об'єкти, коштів все одно замало”,- каже Володимир Коваленко.
Загалом, за його словами до кінця року в районі не вистачає понад півтора мільйона гривень, аби освітянські установи функціонували в звичному режимі, були з теплом і гарячою водою, а бюджетники із зарплатою. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх