КрАЗ презентував дорожній автомобіль – "Шляховик"

26.11.2006, 18:11 Просмотров: 1 310

КрАЗ презентував дорожній автомобіль – "Шляховик"У рамках четвертої міжнародної виставки "Комунтех-2006", яка проходила у Києві з 15 по 17 листопада, холдингова компанія "АвтоКрАЗ" презентувала новинку 2006 року – комбінований дорожній автомобіль КрАЗ-6510ДМ-017 "Шляховик". Цей автомобіль призначений для перевезення сипучих і інших вантажів, а також для прибирання із проїжджої частини автодоріг снігу, для їх посипання. За повідомленням прес-служби підприємства, на новій машині встановлено навісне обладнання відомої німецької фірми Schmіdt – визнаного лідера у виробництві спеціального устаткування для дорожніх і комунальних служб.
Універсальність нової комбінованої дорожньої машини в тому, що влітку вона може використовуватись як самоскид.

КрАЗ презентував дорожній автомобіль – "Шляховик"

У рамках четвертої міжнародної виставки 'Комунтех-2006', яка проходила у Києві з 15 по 17 листопада, холдингова компанія 'АвтоКрАЗ' презентувала новинку 2006 року – комбінований дорожній автомобіль КрАЗ-6510ДМ-017 'Шляховик'. Цей автомобіль призначений для перевезення сипучих і інших вантажів, а також для прибирання із проїжджої частини автодоріг снігу, для їх посипання. За повідомленням прес-служби підприємства, на новій машині встановлено навісне обладнання відомої німецької фірми Schmіdt – визнаного лідера у виробництві спеціального устаткування для дорожніх і комунальних служб.
Універсальність нової комбінованої дорожньої машини в тому, що влітку вона може використовуватись як самоскид.
До речі, перші 46 одиниць зібраної на Кременчуцькому автозаводі техніки поставлені 'Укравтодору'.
Надалі підприємство планує збільшити кількість таких комбінованих дорожніх машин і розширити їх модельний ряд.<!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2006/11/26/3830.html -->
 

Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх