Автоскладальний зібрав китайські легковики

26.11.2006, 18:11 Просмотров: 912
Кременчуцький автоскладальний завод зібрав по два дослідних зразки китайських автомобілів "Джилі" і FAW Jіnn.  Про це повідомив генеральний директор підприємства Микола Черниш.
– Ми зібрали по дві машини кожної марки. Зараз вони проходять випробування.

Кременчуцький автоскладальний завод зібрав по два дослідних зразки китайських автомобілів 'Джилі' і FAW Jіnn.  Про це повідомив генеральний директор підприємства Микола Черниш.
– Ми зібрали по дві машини кожної марки. Зараз вони проходять випробування. Потім вирішимо чи варто налагоджувати їх виробництво у нас, – сказав Микола Черниш. – Це автомобілі класу 'десятки' з інжекторними двигунами, що відповідають вимогам Євро-2. Машини з кондиціонерами, подушками безпеки, АБС. Але ціна на них сьогодні нижча, ніж на інші авто класу 'десятки'.
За словами гендиректора підприємства, виробничий план складання цих автомобілів буде затверджений після 1 грудня. Якщо ці автівки все ж таки збиратимуться у Кременчуці, то пан Черниш пообіцяв запросити журналістів на їх тест-драйв. Тоді наші читачі зможуть детально ознайомитися з новими кременчуцькими легковиками. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх