Грузія блокує постачання кременчуцьких сигарет

22.06.2006, 19:06 Просмотров: 1 493

Грузія блокує постачання сигарет з України, зокрема з Кременчуцької тютюнової фабрики. Обсяги постачань, що в 2004 році були на рівні 1 млрд. сигарет, знизилися більш, ніж у 3 рази. Про це “Телеграфу” повідомив менеджер по корпоративних питаннях в Україні, Молдові і Закавказзю ЗАТ "Джей Ті Інтернешнл Компані Україна" Олександр Авазашвілі.

Грузія блокує постачання сигарет з України, зокрема з Кременчуцької тютюнової фабрики. Обсяги постачань, що в 2004 році були на рівні 1 млрд. сигарет, знизилися більш, ніж у 3 рази. Про це “Телеграфу” повідомив менеджер по корпоративних питаннях в Україні, Молдові і Закавказзю ЗАТ 'Джей Ті Інтернешнл Компані Україна' Олександр Авазашвілі.
За його словами, український виробник сигарет змушений конкурувати через різницю в ставках акцизного збору як з нелегальним імпортом, так і з аналогічною продукцією місцевого виробництва, на які ставки акцизного збору нижчі. Зокрема, із середини травня вони обкладаються на 50% нижче, ніж сигарети, що поставляються з України.
При цьому на грузинську продукцію Угода 'Про ратифікацію Угоди між урядом України й урядом Республіки Грузія про вільну торгівлю' поширюється , а на українську - ні, у результаті діють нерівноправні умови для двох країн: українська тютюнова продукція опиняється в абсолютно нерівних умовах з аналогічною продукцією Грузії.
'Починаючи з 2002 року компанія знаходиться в постійній переписці з президентами двох країн: після революції троянд із Президентом Грузії - Михайлом Саакашвілі, з 2005 року - із Президентом України Віктором Ющенком. Усі обіцяють вирішити це
питання, однак дотепер воно так і не вирішено', - сказав Олександр Авазашвілі.
ЗАТ 'Джей Ти Інтернешнл Україна' поставляє сигарети в Грузію з 2000 року.<!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2006/06/22/2889.html -->
 

Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх