Бренд "КрАЗ" оцінено у 2355 млн. доларів США

22.06.2006, 19:06 Просмотров: 4 395

За підсумками Всеукраїнської рейтингової програми "Гвардія" бренд "КрАЗ"
розташувався на 34 місці в рейтингу найдорожчих промислових брендів України. Оціночна вартість бренда визначена рейтинговим агентством, як 2355 млн. доларів США.
Про це повідомила прес-служба підприємства.

За підсумками Всеукраїнської рейтингової програми 'Гвардія' бренд 'КрАЗ'
розташувався на 34 місці в рейтингу найдорожчих промислових брендів України. Оціночна вартість бренда визначена рейтинговим агентством, як 2355 млн. доларів США.
Про це повідомила прес-служба підприємства. За їхніми даними, Холдингова компанія  “АвтоКрАЗ” на 15 позицій у порівнянні з минулим роком поліпшила рейтинг свого бренда.
У галузевому рейтингу бренд 'КрАЗ' - на третому місці.
Рейтинг складався за показником вартості бренда. При складанні рейтингу враховувалися такі фактори, як відомість бренда на ринку, фінансова інформація компанії (обсяг чистого доходу , собівартість реалізованої продукції, чистий прибуток і обсяг активів), критерії і ризики, з якими стикається бренд і від яких залежать його позиції на ринку.
За результатами рейтингу 'Гвардія керівників', у номінації найуспішніших керівників галузі 2005 року, Генеральний Директор ХК 'АвтоКрАЗ' Сергій Сазонов увійшов у трійку лідерів.<!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2006/06/22/2890.html -->
 

Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх