Кабінет Міністрів призначив Ігоря Реву заступником міністра розвитку громад та територій України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.
Про Ігоря Реву відомо, що він родом із Полтави. У травні 2025 року став заступником начальника Київської міської військової адміністрації, де координував проєкти для військових, підрозділів та їхніх родин.
Після початку повномасштабної війни Рева добровільно мобілізувався, проходив військове навчання у Німеччині. Військовослужбовець брав участь у контрнаступі на Запорізькому напрямку у складі 47-ї бригади «Маґура».
Також він керував створенням і впровадженням застосунку «Резерв+» та запускав патронатну службу для військових і їхніх сімей в одному з підрозділів ГУР Міноборони.
До військової служби Ігор Рева навчався у Полтавській політехніці та працював у сфері медіа і шоубізнесу, зокрема був продюсером одного із гумористичних проєктів.
Нагадаємо, нещодавно Кабмін погодив звільнення голови Полтавської райвійськадміністрації Дмитра Романова.