У ніч на 5 грудня у Полтавській області працювала протиповітряна оборона. Військові збивали безпілотники, які російські війська запускали з Курська та Орла. Про це повідомили у Командуванні Повітряних сил ЗСУ. 

Загалом противник завдав удару по Дніпропетровщині двома балістичними ракетами «Іскандер-М» із Ростовської області, а також атакував Україну 44-ма ударними БпЛА типу Shahed та безпілотниками інших типів.

Станом на 08.30 підрозділами зенітних ракетних військ, РЕБ та мобільних вогневих груп Повітряних Сил та Сил оборони України збито 30 БпЛА у Київській, Харківській, Полтавській, Сумській, Чернігівській, Черкаській, Кіровоградській, Житомирській, Вінницькій, Хмельницькій та Одеській областях. 12 безпілотників локаційно втрачено, а 1 вийшов з підконтрольного повітряного простору у напрямку Білорусі.

Нагадаємо, 3 грудня у Кременчуцькому районі посеред поля знайшли «Шахед».

 

У журналістиці з 2006 року, член НСЖУ. Пишу переважно на теми ветеранської політики, соціального захисту, роботи...

facebook x telegram whatsapp viber
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *