Молодший бакалавр — можливість вищої освіти за двома ЗНО

1.07.2021, 17:00 Переглядів: 2 274

 

Цьогорічна вступна кампанія розпочалася в дуже напруженому режимі для вступників та їх батьків.


Отримавши перші невтішні результати проходження ЗНО (за даними УЦОЯО у 2021 р. 31,11 % учасників не склали ЗНО з математики, 8,33 % – з фізики, з 8,94 % до 15,79 % – з іноземної мови), вступники та їх батьки опинилися в ситуації зневіри, розчарування, невизначеності в подальшому майбутньому. Особливе занепокоєння батьків та їх дітей викликають результатам ЗНО з математики, яка цього року, на відміну від минулих років, стала обов’язковим предметом при вступі для більшості спеціальностей.

За порадою та роз’ясненнями, що робити в ситуаціях, коли вступник має позитивні результати лише із двох предметів ЗНО, але хоче розпочати вищу освіту вже цього року, ми звернулися до відповідального секретаря приймальної комісії Полтавського університету економіки і торгівлі О. Куцевол:

Щодня до нас надходять дзвінки та електронні листи-звернення щодо можливостей вступу для отримання вищої освіти вже цього року за наявності лише двох ЗНО. Можемо запевнити, що Полтавський університет економіки і торгівлі має чудову пропозицію для таких абітурієнтів. ПУЕТ вже не перший рік приймає на навчання за ступенем молодшого бакалавра за 9 спеціальностями, а саме: Економіка, Фінанси, банківська справа та страхування, Маркетинг, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, Право, Харчові технології, Готельно-ресторанна справа, Туризм, Міжнародні економічні відносини. Молодший бакалавр – це ступінь вищої освіти з терміном навчання 2 роки. З його дипломом у випускника є можливість або розпочати професійну діяльність за обраним фахом або продовжити навчання на бакалавраті й отримати диплом бакалавра (за 2 роки), причому, за будь-якою спеціальністю Університету з більш широкого переліку. Отже, маючи лише два предмети ЗНО за чотири роки навчання, ви отримуєте не лише повну вищу освіту на бакалаврському рівні, але й, за бажанням, два дипломи з різних спеціальностей.

 

Запрошуємо всіх не втрачати шанс отримати вищу освіту за двома ЗНО! Для ознайомлення з переліком спеціальностей молодшого бакалавра та правилами вступу переходьте за посиланням https://vstup.puet.edu.ua/

або звертайтеся до приймальної комісії ПУЕТ зручним способом,

за телефоном: +380662251237 (Viber), +380671542643 (Тelegram).

Автор: На правах реклами
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 23 від 6 червня 2024)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх