За фактом нападу собаки на жінку відкрите кримінальне провадження. Про це повідомила пресслужба поліції Полтавщини.

Подія сталася у суботу, 20 червня, на вулиці Європейській у Полтаві.
Правоохоронці встановили, що 64-річний полтавець вигулював собаку ротвейлера на повідці, але без намордника. Тварина раптово напала на 56-річну жінку, яка, за словами очевидців, також вигулювала собаку меншої породи.

Жінку госпіталізували з травмами.

За цим фактом слідчі Полтавського райуправління поліції розпочали досудове розслідування за ст. 128 Кримінального кодексу України — необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження.

Собаку вилучили та передали на тимчасове утримання до закладу ветеринарної медицини. Обставини та причини події встановлює слідство.

Нагадаємо, 17 лютого на вулиці Вузькій у Полтаві собака напав на людей. Під час вигулу пітбультер’єр покусав трьох жінок віком 19, 20 та 34 роки, а також 7-річного хлопчика. Постраждалих ушпиталили для надання допомоги. 

Раніше ми писали, що у Полтаві чоловік нацькував собаку на поліціянтів.

У журналістиці з 2006 року. Пишу на теми ветеранської політики, соціального захисту, роботи органів місцевого самоврядування....

facebook x telegram whatsapp viber
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *