У декого вони забирали мізерну пенсію, а літні люди лише раділи, що їх не вбили.

– Ми затримали раніше судимих 25-річного Дмитра та 33-річного Антона, – каже прес-офіцер міськуправління міліції Анна Волювач. – Зараз відомо чотири випадки їх нападів на пенсіонерів.
У Крюкові, на Олександрійській вулиці вони увірвалися ввечері до 80-річного чоловіка і забрали 800 гривень та старий магнітофон.

– Я вдячний їм, що вони мене живого залишили, а гроші я сам їм віддав, – розповів міліціонерам дідусь. Він навіть двері відчинив грабіжникам, бо ті запросто могли їх вибити одним ударом.

Так само у Крюкові грабіжники напали на знайомого пенсіонера і забрали в нього 70 гривень та зварювальний апарат. На Ревівці знову ж таки у знайомого 58-річного чоловіка забрали тисячу гривень у день його зарплатні.

Підозрюваним «світить» відсидіти за гратами до 8 років свого життя.

 
facebook x telegram whatsapp viber