На Молодіжному зі штурмом брали конопляну «точку»

18.02.2010, 22:04 Просмотров: 1 039
10 лютого міські правоохоронці із «болгаркою» пробивалися до 32-річного наркодилера, який ховався за залізними дверима своєї квартири на просп. 50-річчя Жовтня (район зупинки Героїв Сталінграду)..

Доки двері зрізали з петель, ділок, разом зі своєю матір’ю, намагався змити в унітаз готову до споживання марихуану. Не встиг. Міліціонери назбирали близько 150 грамів коноплі, що розсипали по дорозі в туалет мешканці «точки». За словами начальника міського управління міліції Василя Овчаренка, цього і 300 гривень з продажу зілля, вилучених при обшуку, цілком достатньо для порушення кримінальної справи. Чоловікові загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі.

– Свій «бізнес» він вів близько трьох років, – каже прес-офіцер міського управління міліції Анна Волювач. – Жив не бідуючи і не працюючи. У квартирі – євроремонт. Оперативники провели ряд закупівель, так що підозрюваний тепер вже не відвертиться.

Цікаво, що працював чоловік напрочуд обережно – біля вхідних дверей в нього стояла відеокамера. Якщо до нього приходили клієнти – він передивлявся відеозаписи, оглядав з балкону двір. Таке ось життя… було. 
Автор: konstantinov
Теги: зілля
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх