Мешканці будинку впіймали у під’їзді збоченця

24.08.2006, 17:08 Просмотров: 811
У понеділок 21 серпня співробітники відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх затримали «на гарячому» 34-річного Сергія. Як то люди кажуть, „педофіла”. Близько першої години дня він зайшов у під’їзд будинку біля центрального ринку і почав чекати. Першою „здобиччю” стала 10-річна дівчинка.

У понеділок 21 серпня співробітники відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх затримали «на гарячому» 34-річного Сергія. Як то люди кажуть, „педофіла”. Близько першої години дня він зайшов у під’їзд будинку біля центрального ринку і почав чекати. Першою „здобиччю” стала 10-річна дівчинка. На щастя вона спромоглася вирватися з рук, втекти і розказала про «дядю» батькам. Ті повідомили у міліцію. Сергій не став чекати на приїзд міліціонерів і поки вони його шукали, о третій годині дня був уже в під’їзді будинку на вул.Халаменюка. Туди зайшла чотирирічна дівчинка... На щастя, майже одразу увійшла її бабуся й покликала на допомогу. «Дядю» впіймали сусіди і здали підоспілим правоохоронцям.
Затриманий мешкає у Комсомольську, ніде не працює. Прибуття в Кременчук пояснив пошуками роботи. Як стало відомо, у рідному місті за розтління малолітніх його вже судили. Тому якої роботи він шукав можна здогадатися. 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх