Пограбував непритомного, але втекти завадили

24.08.2006, 17:08 Просмотров: 758
16 серпня близько 22.30 вечора з магазину «24 години», що біля залізничного вокзалу вибігла продавець й покликала міліцію. Вона сказала, що якийсь хлопець забрав у непритомного покупця паспорт та гаманець. Патрульні за описом одразу знайшли грабіжника.

16 серпня близько 22.30 вечора з магазину «24 години», що біля залізничного вокзалу вибігла продавець й покликала міліцію. Вона сказала, що якийсь хлопець забрав у непритомного покупця паспорт та гаманець. Патрульні за описом одразу знайшли грабіжника. Тікаючи, він переліз між стиками потягу, що рухався в той час перехрестям і опинився на боці вокзалу, залишивши міліціянтів з іншого боку потягу. Коли його вже наздоганяли на Першотравневій він обстріляв погоню порожніми пляшками, а при затриманні продемонстрував навіть свої боксерські вміння. Довелося прикрасити його наручниками.
57-річний Микола, якого він обібрав, ішов напідпитку із зустрічі випускників, знявши у банкоматі 900 гривень. У магазині він знепритомнів через приступ гіпертонії. Чоловіка забрала «швидка». 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх