Темною-темною ніччю, чорну-чорну нафту...

24.08.2006, 17:08 Просмотров: 923
16 серпня о пів на третю ночі на ділянці нафтопроводу Кременчук-Лисичанськ біля села Чернеччина, що на межі Полтавщини та Дніпропетровщини, прилади зафіксували падіння тиску.
Злодії намагалися вивезти до 40 тонн нафти

16 серпня о пів на третю ночі на ділянці нафтопроводу Кременчук-Лисичанськ біля села Чернеччина, що на межі Полтавщини та Дніпропетровщини, прилади зафіксували падіння тиску. На місце поїхали працівники кременчуцького відділу державної служби охорони та служби безпеки нафтопроводу. «МАЗ» стояв уже закачаний нафтою. Помітивши охоронців, крадії кинулися в машину і почали тікати, не реагуючи на «прохання» міліціянтів зупинитись. По дорозі переслідувачі наздогнали ще один паливозаправник з причепом та «Ниву», що ескортувала вкрадену нафту.
Погоня розтягнулася на 30 кілометрів. Коли міліцейська машина наблизилась до кабіни нафтовозу, в неї почали летіти лахміття, ключі, якесь залізяччя, а наостанок пролунало декілька пострілів з обріза. Не вагаючись, міліціянти прострелили колеса вантажівок. Водії повискакували й хотіли втекти на „Ниві”, але пострілами їй теж «врізали крила».
Чотирьох водіїв паливозаправників та двох «охоронців вкраденого» повезли до Магдалинівського районного відділу міліції, що на Дніпропетровщині. «Це вже четверте чи п’яте затримання злодіїв на гарячому цього року, – каже заступник начальника кременчуцького відділу державної служби охорони підполковник Павло Ланін. – Але зі стріляниною – вперше». 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх