Розбій на зборах акціонерів

18.05.2006, 15:05 Просмотров: 851
Збори акціонерів ВАТ "Кременчуцький сталеливарний завод" 17 травня почалися з розбійного нападу на його учасників і працівників служби охорони будинку, де вони проводились..

Загальні збори акціонерів підприємства були призначені на 17 травня у Дніпропетровську. За 45 днів, відповідно до чинного законодавства, в ЗМІ було розміщене оголошення про їх проведення. На 8.00 17 травня була призначена реєстрація учасників зборів. Протривала вона рівно одну хвилину. О 8.01 у приміщенні з'явилась близько 100 бритоголових молодих людей. Спочатку були вибиті вікна і двері будинку. Потім молодчики почали бити представників акціонерів заводу і співробітників служби охорони. Деяким з потерпілих були нанесені тяжкі тілесні ушкодження.
Частина нападників ввірвалася у актовий зал будинку, намагаючись перешкодити проведенню зборів. Туди ж згодом прибули співробітники правоохоронних органів, які затримали нападників для з'ясування особи.
Незважаючи на фактично терористичну акцію, збори підприємства зірвати не вдалося. Акціонери, що зареєструвалися, сформували кворум. Також на збори прибули представники Державної виконавчої служби Амур-Нижньодніпровського району Дніпропетровська, які пред'явили рішення Київського Господарського Суду, що набуло чинності і яке зобов'язує провести збори.
Припускається, що розбійний напад було організовано одним із акціонерів, який володіє 28-30% акцій ВАТ 'Кременчуцький сталеливарний завод', але до сьогодні контролює менеджмент підприємства. На 17 травня була запланована зміна менеджменту, Наглядової ради підприємства і компанії-реєстратора. Імовірно, прогнозуючи прийняття невигідних рішень, представники меншості вирішили зірвати захід.
Винних у дебоші мають встановити правоохоронні органи. Поміж тим загальні збори акціонерів почалися вчасно і на момент середи, виходу газети, ще тривали.

(за матеріалами інтернет-видання ForUm)

  
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх