
Чоловік відмовивися від отримання бойової повістки та не прибув до пункту збору для відправлення у частину
На Полтавщині судили чоловіка, який ухилився від мобілізації, проте «задонатив» 50 тисяч гривень на потреби війську. Про це йдеться у вироку Карлівського районного суду від 16 січня.
За матеріалами справи, чоловік перебував на військовому обліку, пройшов військово-лікарську комісію та був визнаний придатним до служби. Йому вручили бойову повістку про відправку, однак у визначений день він не прибув до пункту збору для направлення у військову частину.
У суді обвинувачений повністю визнав провину та розкаявся. Вирок обвинуваченому суд виніс за ст. 336 Кримінального кодексу України — ухилення від призову на військову службу під час мобілізації.
Покарання йому призначили у вигляді 3 років позбавлення волі. Водночас суд застосував ст. 75 ККУ й звільнив чоловіка від відбування покарання з 1 роком іститового строку.
Серед обставин, які суд врахував як пом’якшувальні, — благодійна пожертва на потреби ЗСУ у розмірі 50 тисяч гривень і участь у волонтерських роботах із будівництва фортифікацій на Донеччині.
Нагадаємо, нещодавно на Полтавщині судили чоловіка, який вчасно не продовжив відстрочку від мобілізації.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.