За сприяння прокуратури у власність Хорольської громади повернувся ставок та гідротехнічна споруда, які раніше перебували в оренді. Про це інформують у пресслужбі Полтавської обласної прокуратури.

За даними правоохоронців, у 2011 році місцевий мешканець орендував у тодішньої Хорольської райдержадміністрації ставок площею понад 2,6 га та розташовану на ньому гідротехнічну споруду. 

У договорі оренди однією з умов зазначалося те, що орендар стежити за станом водойми та вчасно ремонтувати гідротехнічну споруду. Проте цю умову договору чоловік порушив. 

 

У результаті із 2019 року гідротехнічна споруда, що контролює рівень води у ставку, перебуває в занедбаному стані.

Тож за рішенням Хорольського районного суду орендар має повернути й водойму, і гідротехнічну споруду у власність громади, попередньо привівши їх до належного стану.

Нагадаємо, нещодавно суд зобов’язав Полтавську облвійськадміністрацію ліквідувати стихійне звалище, що знаходиться між селами Лугове і Драбинівка у Полтавському районі.

Джерело фото: Полтавська обласна прокуратура

У фокусі — кримінал, освіта, аналітика. Філологиня за освітою, ціную точність слова й контекст. Об’єктивність...

facebook x telegram whatsapp viber
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *