У Кременчуці за адресою Велика набережна затримали наркоторговців. Про це повідомляють у соцмережах.
Під час затримання злочинець стрибнув з балкону 2 поверху, але втекти чоловіку не вдалося.

Доповнено:
Як повідомили у пресслужбі поліції, слідчі припинили протиправну діяльність 34-річного та 40-річного кременчужан, які займалися виготовленням, зберіганням та збутом наркотиків на території міста та району.
За даним фактом відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. У рамках відкритого кримінального провадження тривають слідчі дії.
У разі встановлення вини судом чоловікам загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Я сейчас тихонько уйду в лес… ©
Интересно,а как обстоят дела с наркоточкой на Раковке?По ходу там такая крыша что даже инфа дальше фейсбука не вышла в массы.
Наша зброя — чесна інформація.
У війні росії проти України 🇺🇦 журналісти ведуть боротьбу на інформаційному фронті. ❤️ Підтримайте Кременчуцький Телеграф!