Розбійники, які під Кременчуком напали на пенсіонера-інваліда, просять про колегіальний розгляд справи

22.04.2021, 11:34 Переглядів: 1 616

 

Суддів для цього у Кременчуці не вистачило, тож для справи шукають інший суд

21 квітня в Кременчуцькому районному суді відбулося підготовче судове засідання за обвинуваченням у розбійному нападі за ч.3 ст.187 КК України, яка передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 12 років, повідомляє пресслужба суду.


Нагадуємо, що 21 лютого чоловік та жінка через незачинені двері будинку проникли до приміщення та побили власника-пенсіонера до втрати свідомості, після чого зв'язали, забрали гроші і мобільний. Чоловіка покинули і втекли. Але поліція затримала обох.В ході проведення підготовчого судового засідання обвинувачені заявили клопотання про колегіальний розгляд справи.

Відповідно до ч.2 ст.31 Кримінально процесуального кодексу України провадження в суді першої інстанції щодо злочинів, за вчинення яких передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк більше 10 років, здійснюється колегіально судом у складі трьох суддів за клопотанням обвинуваченого.


В штаті Кременчуцького районного суду перебуває три судді один з яких наразі у щорічній основній відпустці, що перешкоджає розгляду справи колегією суддів. На підставі цього, справу передали до Полтавського апеляційного суду для вирішення питання про передачу кримінального провадження до іншого суду.

Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх