Поліція інспектує дороги Полтавщини — і буде карати за їх неналежний стан

20.04.2021, 16:03 Переглядів: 1 451 Коментарів: 4

Якщо недоліки не усунуть — посадовці особисто нестимуть відповідальність

Регіональні і районні представники Полтавської поліції наприкінці зимового сезону перевіряють стан вулиць та доріг області. Незважаючи на успіхи «Великого будівництва», в регіоні поки що вистачає автошляхів, на які не поглянути без сліз, і правоохоронці фіксують усі значні пошкодження.

 

Приписи з зазначенням виявлених недоліків будуть вручені дорожним організаціям, і вони матимуть усунути проблеми (принаймні найзначніші) у визначені строки. У разі, якщо вони спливуть, а питання так і не буде вирішено, посадовці нестимуть юридичну відповідальність.

 

Звісно, такий метод не допоможе різко змінити ситуацію в регіоні і змусити виконавців відремонтувати аж усі проблемні ділянки. Але місцевий вплив допоможе легше пережити прийдешній сезон, значно зменшити кількість поломок, травм, ДТП і людських жертв.

Автор: Леонід Книш
Теги: дороги

Коментарі: 4

2 991
1
20 апреля 2021 17:07

Какие успехи великого крадивництва? Смешно....это те успехи, когда после зимы кап отремонтированную дорогу латают? Эти успехи?


13 7
125
20 апреля 2021 17:22

Цитата: zzzzzz

Какие успехи великого крадивництва? Смешно....это те успехи, когда после зимы кап отремонтированную дорогу латают? Эти успехи?

Де це після капремонту латають?


3 4
39
20 апреля 2021 21:52

Нісенітниця якась. Автор, будьте ласкаві, розгорніть думку про механізм покарання, тобто як це все буде відбуватись. Якщо поліціянти зафіксують яму по коліна і навіть складуть протокол, то хто і яким чином буде "карати" посадових осіб і, що важливо, яких саме посадових осіб? Можливо, це будуть третій і четвертий управляючий колгоспним полем Замбії? Чи може це будуть якісь конкретні люди на конкретних посадах?


7 0
2 991
1
21 апреля 2021 06:43

Цитата: belka2
Де це після капремонту латають?
кременчуг-комсомольск например


2 4
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх