Все спочатку: у справі про вбивство мера Бабаєва та судді Лободенка знову змінюються судді і суд

16.02.2021, 16:31 Переглядів: 1 881 Коментарів: 2

Розгляд справи триває вже більше 6 років.

16 лютого Полтавський апеляційний суд визначив новий суд, який буде розглядати справу про вбивство ексмера Олега Бабаєва та судді Автозаводського суду Олександра Лободенка.


Ним став Ленінський районний суд Полтави, де справу почнуть слухати з самого початку.


Нагадаємо, що 10 лютого суддя Гадяцького районного суду, де з травня 2018 року розглядали справу, заявила самовідвід та висловила недовіру колегії суддів, після чого справу передали до апеляційного суду для визначення нового суду. Розгляд справи триває вже більше 6 років. Це 6 зміна суду у справі.

Коментарі: 2

538
17 февраля 2021 07:38

Цікаво,ще у будь-кого є сумніви  в невинуватості Мельника О.О.?І в тому,що це замовна справа і винних просто призначили?Це вже на прикладі цієї справи зараз призначили Ріф-майстра і дівчат відповідальними за вбивство Шеремета.

Дякую Т за безпристрасне висвітлення події.


10 3
264
17 февраля 2021 08:49

Цей цирк ой як надовго! Від самого початку дуже слабо вірилося у версію з Мельником і чим дальш тим ще більше це схоже на фарс. Так Мельник був просто найвигідніший кандидат на вакансію цапа відбувайла. А те що винних потрібно шукати саме в нинішній владі міста більш вірогідний сценарій. І на трапилося б тоді цієї трагедії не було б зараз при владі ні Вітальки ні його шефа! 


11 2

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх