Президент України підписав закон про створення реєстру педофілів

14.01.2020, 13:23 Просмотров: 1 845 Комментариев: 1

До електронної бази даних вноситимуть засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи

 

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який передбачає створення реєстру педофілів.


Згідно із законом, єдиний реєстр осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості особи до 14 років, - автоматизована електронна база даних. У реєстр вноситимуть не лише дані щодо засуджених осіб, а й про людей, судимість яких за відповідні злочини знята або погашена.


Користувачами реєстру є керівники прокуратур та органів досудового розслідування, прокурори, слідчі та інші уповноважені особи Національної поліції України та Державного бюро розслідувань. Отримати інформацію з реєстру матимуть право:

  • сільські, селищні та міські голови;
  • керівники державних адміністрацій, інших органів державної влади та місцевого самоврядування;
  • керівники дошкільних навчальних закладів, середніх навчальних закладів, позашкільних навчальних закладів, закладів охорони здоров’я або іншої установи та організації, зобов'язаної здійснювати нагляд за малолітніми особами.
  • будь-яка фізична особа щодо інформації про себе;
  • будь-яка фізична особа щодо інформації про іншу особу, у разі наявності завіреної відповідно до вимог Закону України «Про нотаріат» згоди особи, щодо якої така інформація запитується».

Міністерство юстиції України протягом трьох місяців з дня набрання чинності документу має розробити положення про Єдиний реєстр осіб. Генеральному прокурору протягом трьох місяців з дня початку роботи Єдиного реєстру осіб включити до реєстру засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи до створення такого реєстру.

Комментарии: 1

18
14 января 2020 21:05

Конечно,ведь на реэстр взяточников и корупционеров бумаги не хватит!

 

[Упомянутый вами реестр работает в электронном виде. Сайт здесь. Администрация]


+3
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх