За розміщення незаконного білборду кременчужанин отримав штраф

31.01.2019, 14:31 Просмотров: 2 240

Суд виніс рішення щодо підприємця, який незаконно розмістив політичний білборд

Автозаводський районний суд виніс рішення щодо підприємця, який розмістив політичний білборд. Згідно з Єдиним державним реєстром судових рішень, підприємець свою вину визнав повністю. Чоловік вчинив правопорушення, передбачене ч.2 ст.212-13 КУпАП (виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, тощо).Оскільки підприємець раніше не притягувався до відповідальності, то суддя Ліна Обревко застосувала відносно нього адміністративне стягнення у вигляді 340 грн штрафу. Також підприємець повинен сплатити судовий збір у розмірі 384 грн. 


Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА-2019:

Кандидати

31 березня 2019 року відбудеться голосування на чергових виборах Президента України. Центральна виборча комісія зареєструвала рекордну кількість кандидатів – 44. Кожен з них вніс грошову заставу у розмірі 2,5 млн грн, котра повернеться лише тому, хто переможе на виборах, чи вийде до другого туру.

Офіційні результати першого туру мають оголосити до 10 квітня. Якщо жоден з кандидатів не набере абсолютну більшість голосів громадян, які взяли участь у голосуванні (50% + 1 голос), буде оголошений другий тур, який відбудеться 21 квітня. Публікація його результатів – до 4 травня.

До 3 червня 2019 року новообраний президент має вступити у повноваження із складенням присяги на урочистому засіданні Верховної Ради України.

Важливі матеріали:Вверх