Велогонщик з Кременчука Єгор Дементьєв - чемпіон Паралімпіади

10.09.2016, 22:27 Переглядів: 4 539

У фінальній гонці спортсмен змагався на дистанції 4000 метрів

10 вересня кременчужанин Єгор Дементьєв завоював золото Паралімпіади на велотреку.

У фінал гонки переслідування класу S5 Єгор вийшов з найкращим часом. Кременчужанин з першим часом кваліфікувався до фіналу на 4 км. Результат - 4.35.534

Велогонщик з Кременчука Єгор Дементьєв - чемпіон Паралімпіади 29-річному українцю у фіналі протистояв австралієць Алістейра Донохо. На початку заїзду австралієць відстав, але згодом вирвався вперед, але в кінцівці гонки Єгор зумів відірватися практично на 7 секунд та перемогти. Його результат - 4:37.708.

Нагадаємо, на Паралімпіаді 2012 у Лондоні Єгор Дементьєв завоював дві золоті медалі. Тод він виступав у чотирьох дисциплінах: дві трекові та дві шосейні.

Як раніше писав "ТелеграфЪ", у перший день змагань легкоатлет з Кременчука Роман Данилюк виборов першу медаль України на Паралімпіаді.

За три дні українська збірна завоювала 37 медалей, це дозволило “синьо-жовтим” наблизитися у турнірній таблиці до другого місця — Великої Британії (15 золотих нагород).

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Наталия Дементьева