Кременчук зібрав найсильніших богатирів

16.11.2016, 17:32 Просмотров: 2 580

Кременчук зібрав найсильніших богатирів

Змагання відбулися у Кременчуці на базі ДЮСШ №2

Кременчук зібрав найсильніших богатирівКременчук зібрав найсильніших богатирів Кременчук зібрав найсильніших богатирів Кременчук зібрав найсильніших богатирів Кременчук зібрав найсильніших богатирів Кременчук зібрав найсильніших богатирів Кременчук зібрав найсильніших богатирів Кременчук зібрав найсильніших богатирів Кременчук зібрав найсильніших богатирів Кременчук зібрав найсильніших богатирів Кременчук зібрав найсильніших богатирів Кременчук зібрав найсильніших богатирів Кременчук зібрав найсильніших богатирів Кременчук зібрав найсильніших богатирів Кременчук зібрав найсильніших богатирів Кременчук зібрав найсильніших богатирів Кременчук зібрав найсильніших богатирів Кременчук зібрав найсильніших богатирів Кременчук зібрав найсильніших богатирів Кременчук зібрав найсильніших богатирів Кременчук зібрав найсильніших богатирів Кременчук зібрав найсильніших богатирів

12 листопада у Кременчуці на базі ДЮСШ №2 відбувся Відкритий турнір Кубок Титану з класичного жиму лежачи, який проходив за підтримки СК «Титан» та Відділу фізичної культури та спорту Кременчуцької міської ради. У змаганнях взяли участь близько 60 спортсменів з чотирьох областей України: Полтавська, Кіровоградська, Харківська та Херсонська.

Головною метою змагань була популяризація пауерліфтингу серед молоді у Кременчуці та підтримка його у Полтавській області.

На помості Кубку Титана разом з дебютантами змагалося багато кандидатів у майстри спорту, майстрів спорту та навіть заслужений майстер спорту України. Загалом під час проведення турніру було розіграно 16 комплектів медалей та були визначені абсолютні переможці серед чоловіків та жінок.

Чоловіки:
1 Цатурян Володимир (Харків)
2 Карпов Валерій (Полтава)
3 Калачинський Анатолій (Люботин)

Жінки:
1 Іванькова Наталія (Полтава)
2 Бутова Олена (Полтава)
3 Дмитренко Світлана (Полтава)

За підсумками змагального дня було встановлено два рекорди Полтавської області, команда СК «Титан» зайняла почесне перше місце.

Також хочеться відзначити яскраву перемогу у ваговій категорії до 83 кг кременчужанина Андрія Бутенка представника СК «Титан», який у запеклій боротьбі за перше місце між двома майстрами спорту подолав штангу вагою у 167.5 кг та виборов для Кременчука золоту медаль.

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх