Кременчужан призивають на строкову службу

2.10.2016, 10:33 Просмотров: 3 059

Кременчужан призивають на строкову службу

Військовий комісар Кременчуцького ОМВК видав наказ про призов на строкову військову службу

З 3-го жовтня до 30 листопада проводиться призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань. 

 

Наказ Військового комісара Кременчуцького об’єднаного міського військового комісаріату “Про призов громадян на строкову військову службу” виданий на підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та Указу Президента України від 29.03.2016 року №122/2016 року.

 

Згідно з яким на строкову службу підлягають усі громадяни з 1996 року народження, яким в період чергового призову виповниться 20 років, а також громадяни, які народилися у 1989 - 1996 р.р., у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

 

Громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: Кременчук, вул. Генерала Жадова, 6, у встановлений час з документами, що зазначені в повістках.

 

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

 

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

Автор: Альона Душенко Источник фото: www.oda.te.gov.ua
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх