Один дитячий садок Кременчука може залишитися без тепла

1.10.2016, 09:31 Просмотров: 2 260

Один дитячий садок Кременчука може залишитися без тепла

Кременчук майже на 100% готовий до опалювального сезону

Соціальні заклади Кременчука готові до подачі тепла. Про це повідомили на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у виконкомі міської ради.

 

За словами заступника начальника УЖКГ Катерини Бутенко, заклади освіти, медицини, культури та спорту готові до запуску тепла.

 

Головний інженер Департаменту освіти попрохав розділити дні подачі тепла у садочки та школи: «У нас побажання, щоб спочатку запустити садочки, а наступного дня - школи. У нас виникають проблеми з транспортом, щоб в терміни подати тепло».

 

Під питанням залишається дитячий садочок №32, де проводять повну термомодернізацію. Головним каменем спотикання є надходження коштів – 3,23 млн грн, які підуть на тепло модернізацію дитячого саду. Кредит надають на впровадження енергоефективних технологій в рамках реалізації програми Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО). Модернізація включає встановлення індивідуального теплового пункту, заміну вікон, утеплення стін та модернізацію мережі.

 

- Роботи ведуться з кредиту NEFKO, за умови 10% виділення з місцевого бюджету. Нюансом виділення коштів був Статут міста. Тепер до середини жовтня профінансуємо, - додав перший віце-мер Володимир Пелипенко.

 

Автор: Альона Душенко Источник фото: dnz37.klasna.com
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх