Кременчужанин Дмитро Бойко виборов «срібло» чемпіонату України з паурліфтингу

21.09.2016, 11:31 Переглядів: 2 157

Для Дмитра це був перший чемпіонат України

Кременчужанин Дмитро Бойко виборов «срібло» чемпіонату України з класичного паурліфтингу. Стартував тижневий марафон пауерліфтингу, чемпіонат України серед усіх вікових груп, 18 вересня у Полтаві.

Участь у ньому взяли більше 350 спортсменів з усіх областей України.

Головною подією другого дня змагань для Кременчука став виступ спортсмена СК «ТИТАН», кандидата у майстри спорту України Дмитра Бойка. Дмитро представляв збірну Полтавської області. Виступав у категорії до 66 кг серед юнаків.

Зібравши у важкій боротьбі сумму 472.5 кг (165+110+197,5) у трьох вправах, кременчужанин почесно зайняв друге місце та здобув срібну медаль чемпіонату України для свого міста та команди.

Для Дмитра це був перший чемпіонат України. Тренувався хлопець під керівництвом Владислава Крамаренка.

Автор: Руслана Горгола Джерело відео: сторінка Дмитра Бойка у Вконтакті