Гарячу воду бачиш? Ні? А вона є!

22.05.2021, 08:38 Переглядів: 11 074 Коментарів: 4

Попри обіцянки мера Малецького Кременчуцька ТЕЦ припинила подачу гарячої води

 

Ще 20 травня ПрАТ «Кременчукгаз» повідомив, що у зв’язку з відсутністю договірних відносин припинить подачу газу для КП «Теплоенерго» та ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ». Кременчужани почали готуватись до того, що гарячу воду таки відключать.21 травня на Facebook-сторінці Служби допомоги мера кременчужанам о 12.49 навіть з’явилась відповідна інформація.


 


Проте, вчора під час засідання виконавчого комітету Кременчуцької міської ради мер Кременчука Віталій Малецький запевнив кременчужан, що масових проблем з постачанням гарячої води в місті не буде. Варто очікувати лише тимчасових відключень по деяких котельнях.Здавалося б, можна зітхнути з полегшенням.


Але з вечора 21 травня в редакцію почали звертатись люди з інформацію про те, що гаряча вода таки зникла. Інформація надходила з різних районів міста: центру, Молодіжного, Занасипу.


Де ж правда і навіщо мер дав людям марну надію? Нажаль, останнє питання залишиться риторичним. А поки що вмикаємо бойлери – або готуємось приймати дуже прохолодний душ.


А у вас є гаряча вода?

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі: 4

669
24 мая 2021 09:24

Что за власть не выбери все у них через одно место. Клоуны чертовы. Нафтогаз вместе с властью вообще без мозгов, сначала придумали передоплаты, потом передумали, а люди тем временем уже без гарячей воды. Что у них вместо мозгов?


9 1
76
25 мая 2021 06:40

народ-ну хватит быть лошарами-ставьте бойлеры, счетчики и мойтесь себе-сколько можно ныть и надеяться на дядю,зависить от их хотелок и ждности, все-коммунизм кончился давно, двигайтесь вперед! тоже ис газом-на сегодня есть и мультиварки, и всякая другая техника-харе платить ворам от государства за наш же газ по ценам амстердама-уму непостижимо! а за электрику-отдельный базар, посмотрим ешё. ТОЖЕ И С ОТОПЛЕНИЕМ-ИДУТ ОНИ В ДУПУ С ТАКИМ ТЕПЛОМ ПО ТАКОЙ ЦЕНЕ! бойкот!


0 3
4 179
1
25 мая 2021 07:59

Цитата: ратахан
лошарами-ставьте бойлеры,
есть маленькая проблемка, такая как выделенная мощность на квартиру , например. Увеличить эту мощность дает добро облэнерго, как думаете, что дальше?


4 1
669
25 мая 2021 12:56

Цитата: ратахан
народ-ну хватит быть лошарами-ставьте бойлеры
Остановитесь, на сетях облэнерго уже 2 аварии за сутки.


3 0
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
Читайте також:
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 25 від 23 червня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх