Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 30.11.2020 10:00
Підтверджені:
Україна732625
Кременчук3010
Хворі:
Україна375149
Кременчук1351
Одужало:
Україна345149
Кременчук1577
Померло:
Україна12327
Кременчук82

Якщо є мета – то треба до неї йти!

8.10.2020, 14:30 Переглядів: 1 610

 

Сергій Ярош – кандидат на посаду міського голови Кременчука  від партії «Європейська Солідарність» - єдиної політичної сили в Кременчуці, яка повністю оновилася.

За результатами вересневого опитування, проведеного Центром соціальних та маркетингових досліджень «Соціс», у трійці лідерів зросли лише рейтинги «ЄС». Наразі це друга сходинка, і далі буде.


Перший номер у списку кандидатів «Європейської Солідарності»  Сергій Ярош веде свою команду до міської ради оновленим складом. У єдиному виборчому  списку - патріоти країни, громадські активісти, лікарі, волонтери, представники малого та середнього бізнесу: Лариса Гориславець, Богдан Лазоренко, Вадим Українець, Михайло Жаденов, Валентина Магда, Ганна Андрієнко.


На жаль, так сталося, що Кременчуцька міська територіальна виборча комісія, яка сьогодні знаходиться під тиском місцевої влади, ухвалила незаконне та безпідставне рішення про відмову у реєстрації кандидатів у депутати міської ради від партії «Європейська Солідарність». Влада злякалась найбільшої проукраїнської, проєвропейської опозиційної сили, проте програла. Полтавський окружний адміністративний суд скасував незаконне рішення ТВК.


 

Це сталося  2 жовтня, коли в рамках акції «За закон і справедливість» на підтримку партійців зібралися небайдужі полтавці, харків’яни, кременчужани. Вони вийшли на вулицю, аби сказати «ні» - свавіллю і «так» - вільному волевиявленню.


«У мене є бажання – це основне. У мене є команда, є однодумці і є розуміння, яким чином зробити життя людей комфортним та безпечним» - говорить Сергій Ярош. Він має свої власні принципи та переконання, яким слідує усе життя.


Серед головних тез передвиборчої програми:

- залучення інвестицій у промисловість міста;

- запровадження системи моніторингу довкілля. Вирішити проблему з відходами через реконструкцію міського полігону ТПВ;

- прозорий розподіл бюджету.

Автор: Політична реклама
Теги:
компанія «Інтера Люкс»
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2020:

25 жовтня 2020 року відбудуться чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Особливості місцевих виборів-2020:

У ЦВК виділили чотири особливості виборів, які відбудуться 25 жовтня:

  • вибори будуть організовуватися на новій територіальній основі;
  • у рік проведення чергових місцевих виборів відбудуться перші місцеві вибори до тергромад, які призначаються і проводяться разом із черговими;
  • вибори депутатів місцевих рад будуть організовуватися і проводитися за новими виборчими системами;
  • місцеві вибори передбачають дотримання гендерної квоти – серед кожних п'яти кандидатів у списку має бути щонайменше дві жінки. Без дотримання квот можуть відмовити кандидатам усього списку.

Зокрема місцеві вибори будуть проводитись за двома системами: партійна пропорційна система та відкриті виборчі списки для міст із населенням від 90 тис., мажоритарна - для решти.

Система відкритих списків дозволить виборцям голосувати не лише за партію, а й за конкретного кандидата, якого вони хочу бачити при владі. Тобто спочатку виборець має проголосувати за партію, а потім – за окремого кандидата від цієї партії.

Схожі матеріали:Вверх