На вагонзаводі у Кременчуці чергового електрика убило струмом

26.07.2019, 17:07 Просмотров: 12 212

 

Попередня причина — порушення правил охорони праці, але остаточний висновок зробить комісія, яка розслідує нещасний випадок

Сьогодні, 26 липня, близько 13.00, на Крюківському вагонзаводі трапився нещасний випадок на виробництві. Чергового електика цеху (1968 року народження) вбило струмом. Випадок, про який стало відомо редакції, прокоментував Віктор Фокін, начальник відділу охорони праці КВБЗ.


- У нас триває переналагодження прольоту у вагонобудівному цеху під нову продукцію, у корпусі вантажного вагонобудування. Працюють будівельники. Загиблий був черговим електриком цього цеху. Він мав підключити вібромашину — укладати бетон. Відчинив електошафу, що під напругою, та спробував підключити електродрот. При цьому нахилився і випадково доторкнувся лобом до клем напруги, і його вбило струмом. Працівник порушив правила охорони праці, - прокоментував Віктор Фокін.


За його словами, остаточні висновки про причини нещасного випадку зробить комісія під головуванням головного інспектора Держпраці. Висновки службового розслідування будуть відомі протягом 15 днів.

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх