«Амбулаторія у Кременчуці - приклад для України», - в.о. Міністра охорони здоров’я України

25.02.2017, 14:33 Просмотров: 5 542

«Амбулаторія у Кременчуці - приклад для України», - в.о. Міністра охорони здоров’я України

До Кременчука завітала в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун

Проїздом із Запоріжжя до Кременчука завітала в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун. З неофіційним візитом вона відвідала амбулаторію загальної практики сімейної медицини у кварталі № 278, яку відкрили у вересні минулого року.Уляна Супрун оглянула приміщення закладу та поспілкувалася з медичним персоналом. Амбулаторія обслуговує близько 5000 мешканців на трьох дільницях. Приймають лікарі лише у трьох кабінетах, інші розраховані для медичного персоналу та адміністрації.

За словами в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун амбулаторія добре організована для надання медичної допомоги на первинній ланці.

 

«Амбулаторія у Кременчуці - приклад для України», - в.о. Міністра охорони здоров’я України

- Приємне приміщення для пацієнтів, з усім необхідним обладнанням, ба навіть більше, щоб надавати послуги на первинній ланці. Бачу, що тут навіть більше обладнання та послуг, чим є в списках, які зараз проходять громадське обговорення. Зручно для мешканців, що двічі на тиждень приходить лаборант, для взяття аналізів на місці. Важливо, щоб пацієнти отримували допомогу в одному місці. На жаль, немає таких амбулаторій по всій Україні. Кременчук – гарний приклад того, як воно може бути. Ми хочемо показати, що це можливо. Важливо, що місто докладає інвестиції у розвиток первинної ланки медицини, - зазначила Уляна Супрун.

Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх