Через проблеми з фінансуванням дитсадок-школу в кварталі № 278 цього року таки не відкриють

31.05.2013, 08:48 Просмотров: 2 517 Комментариев: 4

Через проблеми з фінансуванням дитсадок-школу в кварталі № 278 цього року таки не відкриють
Майбутня школа знову нагадує довгобуд, нову дорогу навколо досі не проклали

Через проблеми з фінансуванням дитсадок-школу в кварталі № 278 цього року таки не відкриють.


Навчальний рік завершується, тож уже незабаром з мапи Кременчука зникнуть школи № 13 і №14, які міська влада закрила. Натомість у новому навчальному році мав би запрацювати дитсадок-школа на 420 місць, який протягом кількох років зводять у кварталі № 278 (вулиця Радянської Армії). «ТелеграфЪ» вирішив відвідати будівництво і подивитися, чи справдиться прогноз Олега Бабаєва, який він дав минулого року:


– Будівлю вони здадуть у цьому році, а відкриття дитсадочка-школи відбудеться 1 вересня 2013 року, – пообіцяв мер у липні 2012 року.


Схоже, цей план – нездійсненний. Будівельників на місці ми не побачили. Сама ж майбутня школа знову нагадує довгобуд, нову дорогу навколо досі не проклали.

 

«ТелеграфЪ» звернувся за коментарем до керівництва управління капітального будівництва. Його начальник Микола Шендрик підтвердив, що роботи не ведуться, бо немає належного та своєчасного фінансування з боку держави.


– Місто цього року виділило на будівництво мільйон. Ще 900 тис грн заборгувала держава з минулого року. Кабмін визнав це держборгом. На завершення робіт необхідно ще 7,5 млн грн, – каже пан Шендрик.


Він припустив, якщо отримати всі кошти сьогодні та «добре попотіти», дитсадок-школу можна побудувати до 2014 року.


– Але необхідні ще гроші на дорогу. Це 1,3 млн грн. Таких коштів у міському бюджеті поки що немає. Але все ж головне – отримати фінансування на саму будівлю, – додав начальник УКБ.


Чи продовжить держава фінансувати будівництво, ми запитали в губернатора області Олександра Удовіченка.


– Держава обов'язково погасить борг. Також область отримає держсубвенцію. Частину тих коштів ми направимо на ваш дитсадок-школу. Чи вистачить їх, поки не можу сказати. Ще йде розрахунок – кому й скільки грошей виділяти, – зазначив керівник області та підтвердив прогноз «Телеграфа»: школу в цьому році не відкриють.

 

300 дітей зможе прийняти дитсадок, 120 – початкова школа, якщо заклад добудують

 

ІСТОРІЯ ПИТАННЯ

Будівництво дитсадка-школи розпочали в 2008 році, його планували завершити в 2010-му. Через проблеми з фінансуванням роботи були призупинені. Пізніше їх відновили, але грошей не вистачило – тож будівництво знову зупинили. Кошти виділяли як з державного, так і з міського бюджету. Влітку 2012 року мер сказав, що внутрішні роботи завершені вже на 70%.

Автор: bulashev

Комментарии: 4

0
31 мая 2013 09:54

Олег Булашев

А фотографий побольше нету? А то та что на заставке явно не сегоришняя

0
1 445
31 мая 2013 12:22

ЗАВЕДЕНИЕ НА КОТОРОМ ТЫРЯЛИ БАБЛО ВСЕ КТО БЫЛ У ВЛАСТИ!!!!!!!!

0
663
31 мая 2013 13:08

Значит на лавочки на стадионе 4,5 мил. и благоустройство озера , на схемы с тролейбусами, на озеленение и т.д. деньги есть а тут уже украсть не как, так и денег нет.

0
0
4 июня 2013 12:29

Блин, поражают приоритеты нашей власти, на безсмысленный бесплатный проезд на 8 дней в троллейбусах и на новую форму деньги есть, а на детский сад со школой нет. Наверное, просто, на этом объекте уже лимит распилов исчерпан.

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх